Miközben az utóbbi hetekben a feltörekvő és igen tehetséges utánpótlás korúakra figyelt a vízilabda társadalom, addig a felnőttek szorgalmasan készültek az előttük álló feladatra. A jelenlegi szezon utolsó megmérettetése következik. Holnap, azaz szerdán a női csapatunk kezdi meg harcát a bronzéremért. Nem kisebb ellenfél ellen, mint a sokszoros bajnok UVSE-HELIA D.
MOL NŐI OB-I, rájátszás a bronzéremért, 1. forduló
UVSE HELIA D - ONE-Eger
2026. május 20. 19.00 óra
Budapest, Hajós Alfrés Uszoda
Játékvezetők: Kollár György, varga Csenge
-Bízom benne, hogy a hosszú kihagyás nem hagy nyomot a játékban. Ezért is nehéz megmondani, hogy melyik csapat az esélyesebb. Mindenesetre tegyük hozzá, hogy az alapszakaszban sem volt különösebb különbség a két csapat között. Becsülettel felkészültünk. A lányok érzik a súlyát ennek az összecsapásnak. A bronzérem nagy sikert jelentene. Nagy taktikai harc várható. Jó és eredményes játékot várok. Aztán majd szombaton jöhet a folytatás a Bárány uszodában.
-Biros Péter vezetőedző.












