FÉRFI felnőtt:
Bajnokok Ligája A- csoport, 14. forduló
CNA BARCELONETA – ZF-Eger
Eger, Bitskey Aladár Uszoda, május 15. szerda, 18:30
OB I., Rájátszás II. – 3. helyért - 2. forduló
ZF-Eger – Szolnoki Dózsa
Eger, Bitskey Aladár Uszoda, május 17., péntek, 19:00
OB I., Rájátszás II. – 3. helyért - 3. forduló/amennyiben szükséges/
SzolnokiDózsa – ZF-Eger
Szolnok, Tiszaligeti uszoda, május 19., vasárnap, 18:00
Gyermek:
Dél-keleti Baby I. Bajnokság, A-csoport, 7. forduló
ZF-Eger (3.) –ZF-Eger II. (2.)
Eger, Bárány Uszoda május 19., vasárnap 9:00
MEAFC. (1.) –ZF-Eger (3.)
Eger, Bárány Uszoda május 19., vasárnap 11:30
ZF-Eger (2.) – Zempléni VK (3.)
Eger, Bárány Uszoda május 19., vasárnap 12:20
Észak-Keleti Gyermek III. Bajnokság, Alapszakasz – Piros csoport, 5. forduló
ZF-Eger (4.) – PannErgy-MVLC (2.)
Eger, Bárány Uszoda május 18., szombat 9:00
DVSE vegyes (5.) – ZF-Eger (4.)
Eger, Bárány Uszoda május 18., szombat 11:00
Fiú gyermek:
Országos Utánpótlás Bajnokság, A1-csoport, 25. forduló
Mercedes-SZVPS (9.) – ZF-Eger (7.)
Szegedi Sportuszoda, május 19., vasárnap 11:15
Fiú serdülő:
Országos Utánpótlás Bajnokság, A1-csoport, 25. forduló
Rossmann-SZVPS (8.) – ZF-Eger (12.)
Szegedi Sportuszoda, május 19., vasárnap 10:00
Fiú ifjúsági:
Országos Utánpótlás Bajnokság, A1-csoport, 25. forduló
Tiszavirág-SZVPS (13.) – ZF-Eger (11.)
Szegedi Sportuszoda, május 19., vasárnap 12:30
Leány gyermek:
Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 21. forduló
ZF-Eger (11.) – BVSC-Zugló(2.)
Eger, Strand, május 16., csütörtök 16:00
Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 22. forduló
UVSE Hunguest Hotels (1.) – ZF-Eger (11.)
Hajós Alfréd Uszoda, május 19., vasárnap 16:00
Leány serdülő:
Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 21. forduló
ZF-Eger (7.) – BVSC-Zugló (4.)
Eger, Strand, május 16., csütörtök 17:15
Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 22. forduló
UVSE Hunguest Hotels (1.) – ZF-Eger (7.)
Hajós Alfréd Uszoda, május 19., vasárnap 17:30
Leány ifjúsági:
Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 21. forduló
ZF-Eger (4.) –BVSC-Zugló (6.)
Eger, Strand, május 16., csütörtök 18:30
Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 22. forduló
UVSE Hunguest Hotels (1.) – ZF-Eger (4.)
Hajós Alfréd Uszoda, május 19., vasárnap 19:00