Heti menetrend

NŐI Felnőtt:

OB I., alapszakasz, 16. forduló
Hungerit Szentes (6.) – ZF-Eger (5.)
Szentes, február 20., szerda, 19:00

Férfi felnőtt:

E.ON OB I., A-csoport, 14. forduló
ZF-Eger (2.) – FTC-Telekom (1.)
Eger, Bitskey-uszoda, február 21., csütörtök, 19:00

Női felnőtt:

Duna Regionális Liga, 2. forduló, Kikinda,Szerbia
ZF-Eger – Rapid Buchurest (román), február 22., péntek, 17:45
VK Palilua (szerb), – ZF-Eger, február 23., szombat, 9:30
Vojvodina (szerb)–ZF-Eger, február 23., szombat, 17:00
Red Star Belgrade (szerb) – ZF-Eger , február 24., vasárnap, 10:15
Hungerit-Szentes – ZF-Eger, február 24., vasárnap, 16:00

 

Fiú gyermek:

Dél-keleti Gyermek Bajnokság I., Piros-csoport, 4. forduló, Nagyvárad
ZF-Eger – Szegedi VPS, február 23., szombat, 12:00
ZF-Eger – DVSE, február 23., szombat, 15:00

Fiú gyermek:

Észak-keleti Baby Bajnokság I., A-csoport, 3. forduló, Miskolc
ZF-Eger – Zempléni VK, február 23., szombat
ZF-Eger – ZF-Eger II., február 23., szombat
ZF-Eger– II. DVSE, február 23., szombat

Fiú gyermek:

Dél-keleti Gyermek Bajnokság III., Piros-csoport, 4. forduló, Szolnok
ZF-Eger – Szolnoki Dózsa, február 23., szombat, 13:30
Gyula – ZF-Eger, február 23., szombat, 17:30
Crisual– ZF-Eger, február 24., vasárnap, 10:00
Szegedi VPS– ZF-Eger, február 24., vasárnap, 12:00

 

 

Fiú gyermek:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 15. forduló
BVSC-Zugló (4.) – ZF-Eger (6.)
Budapest, Szőnyi út, február 24., vasárnap, 10:00

 

Fiú serdülő:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 15. forduló
BVSC-Zugló (7.) – ZF-Eger (14.)
Budapest, Szőnyi út, február 24., vasárnap, 11:15

Fiú ifjúsági:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 15. forduló
BVSC-Zugló (2.) – ZF-Eger (8.)
Budapest, Szőnyi út, február 24., vasárnap, 12:30

 

Leány gyermek:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 14. forduló
ZF-Eger (11.) – SZNVEGY (8.)
Eger, Bitskey-uszoda, február 24., vasárnap, 10:00

 

Leány serdülő:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 14. forduló
ZF-Eger (6.) – SZNVES (11.)
Eger, Bitskey-uszoda, február 24., vasárnap, 11:15

 

Leány ifjúsági:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 14. forduló
ZF-Eger (4.) – SZNVEIF (11.)
Eger, Bitskey-uszoda, február 24., vasárnap, 12:30

 

 

Kövess minket Instagramon

Kezdjen gépelni, majd nyomjon Enter-t a kereséshez