Heti menetrend, 2018. November 12-18.

Mindkét felnőtt csapatunk a BENU Magyar Kupa négyes döntőjéért száll harcba, emellett pedig rengeteg utánpótlás mérkőzés vár még ránk a hétvégén.


 

Női felnőtt:

BENU Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés
ZF-Eger – FTC-Telekom
Eger, Bitskey-uszoda, november 16., péntek, 18.00.

 

Férfi felnőtt:

BENU Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés
ZF-Eger – FTC-Telekom
Eger, Bitskey-uszoda, november 16., péntek, 19.45.

 

Fiú gyermek:

Észak-keleti Baby Bajnokság I., A-csoport, 1. forduló, Sátoraljaújhely
ZF-Eger – MEAFC II., november 17., szombat, 11.10.
ZF-Eger – PannErgy Miskolci VLC, november 17., szombat, 12.50.
PannErgy Miskolci VLC – ZF-Eger II., november 18., vasárnap, 14.30.
Octopus-BVSE – ZF-Eger II., november 18., vasárnap, 15.20.

 

Fiú gyermek:

Dél-keleti Gyermek Bajnokság III., Piros-csoport, 1. forduló, Békéscsaba
ZF-Eger – Szolnoki Dózsa VSC, november 17., szombat, 14.30.
Gyula – ZF-Eger, november 17., szombat, 18.30.
Szegedi VPS – ZF-Eger, november 18., vasárnap, 11.00.
Crisul Oradea – ZF-Eger, november 18., vasárnap, 14.00.

 

Fiú gyermek:

Dél-keleti Gyermek Bajnokság I., Piros-csoport, 1. forduló, Debrecen
ZF-Eger – Szegedi VPS, november 17., szombat, 15.30.
ZF-Eger – Debreceni VSE, november 17., szombat, 17.30.

 

Férfi felnőtt:

BENU Magyar Kupa, negyeddöntő, 2. mérkőzés
FTC-Telekom – ZF-Eger
Budapest, Komjádi-uszoda, november 17., szombat, 16.15. (TV: M4 Sport)

 

Női felnőtt:

BENU Magyar Kupa, negyeddöntő, 2. mérkőzés
FTC-Telekom – ZF-Eger
Budapest, Népligeti-uszoda, november 17., szombat, 18.00.

 

Leány gyermek:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 7. forduló
ZF-Eger (10.) – Polo SC (11.)
Eger, Bitskey-uszoda, november 18., vasárnap, 10.00.

 

Leány serdülő:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 7. forduló
ZF-Eger (7.) – Polo SC (8.)
Eger, Bitskey-uszoda, november 18., vasárnap, 11.15.

 

Fiú gyermek:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 7. forduló
PannErgy Miskolci VLC (8.) – ZF-Eger (9.)
Miskolc, november 18., vasárnap, 12.00.

 

Leány ifjúsági:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 7. forduló
ZF-Eger (4.) – Polo SC (5.)
Eger, Bitskey-uszoda, november 18., vasárnap, 12.30.

 

Fiú ifjúsági:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 7. forduló
PannErgy Miskolci VLC (13.) – ZF-Eger (11.)
Miskolc, november 18., vasárnap, 13.15.

 

Fiú serdülő:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 7. forduló
PannErgy Miskolci VLC (9.) – ZF-Eger (14.)
Miskolc, november 18., vasárnap, 14.30.

Kövess minket Instagramon

Kezdjen gépelni, majd nyomjon Enter-t a kereséshez