Heti menetrend, 2019. Január 21-27.

Belgrádban feléhez ér a BL csoportköre, ahonnan Pécsre vezet férfi csapatunk útja, a Bitkeyben pedig beindul a gépezet az Országos Utánpótlás Bajnokságokban is.


 

Férfi felnőtt:

Bajnokok Ligája, A-csoport, 7. forduló
Crvena zvezda (szerb) – ZF-Eger
Belgrád, január 23., szerda, 20.30.

 

Férfi felnőtt:

E.ON OB I., A-csoport, 10. forduló
PVSK-Mecsek Füszért (3.) – ZF-Eger (2.)
Pécs, január 25., péntek, 19.00.

 

Fiú gyermek:

Dél-keleti Gyermek Bajnokság I., Piros-csoport, 3. forduló, Szentes
B.Sport Kópé – ZF-Eger, január 26., szombat, 13.00.
ZF-Eger – Szentes, január 26., szombat, 16.00.

 

Fiú gyermek:

Dél-keleti Gyermek Bajnokság III., Piros-csoport, 3. forduló, Debrecen
Szegedi Vízipóló Suli – ZF-Eger, január 26., szombat, 14.00.
Crisul Oradea – ZF-Eger, január 26., szombat, 16.00.
ZF-Eger – Szentes fiú, január 27., vasárnap, 12.00.
ZF-Eger – DVSE, január 27., vasárnap, 14.00.

 

Fiú gyermek:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 12. forduló
ZF-Eger (7.) – Szegedi Vízipóló Suli (10.)
Eger, Bitskey-uszoda, január 27., vasárnap, 10.00.

 

Fiú ifjúsági:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 12. forduló
ZF-Eger (11.) – Szegedi Vízipóló Suli (13.)
Eger, Bitskey-uszoda, január 27., vasárnap, 11.15.

 

Fiú serdülő:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 12. forduló
ZF-Eger (14.) – Szegedi Vízipóló Suli (9.)
Eger, Bitskey-uszoda, január 27., vasárnap, 12.30.

 

Leány gyermek:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 12. forduló
ZF-Eger (11.) – A-Híd OSC-Újbuda (4.)
Eger, Bitskey-uszoda, január 27., vasárnap, 13.45.

 

Leány serdülő:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 12. forduló
ZF-Eger (7.) – A-Híd OSC-Újbuda (6.)
Eger, Bitskey-uszoda, január 27., vasárnap, 15.00.

 

Leány ifjúsági:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 12. forduló
ZF-Eger (4.) – A-Híd OSC-Újbuda (8.)
Eger, Bitskey-uszoda, január 27., vasárnap, 16.15.

 

Kövess minket Instagramon

Kezdjen gépelni, majd nyomjon Enter-t a kereséshez