Heti menetrend, 2018. Április 16-22.

Szerdán továbbmehetünk a BL-ben, vasárnap középszakaszzáró a Szolnokkal, amely meccset körbe foglalja a leány és fiú Országos Utánpótlás csapataink Honvéd elleni játéknapja.


 

Férfi felnőtt:

Bajnokok Ligája, B-csoport, 12. forduló
ZF-Eger – Jadran Herceg Novi (montenegrói)
Eger, Bitskey-uszoda, április 18., szerda, 18.30. (TV: M4 Sport)

 

Fiú gyermek:

Vidék Bajnokság I., Piros-csoport, 5. forduló, Eger, Termálfürdő
Debreceni VSE – ZF-Eger, április 21., szombat, 10.00.
ZF-Eger – Szolnoki Dózsa VSC, április 21., szombat, 12.00.

 

Fiú gyermek:

Vidék Bajnokság V., Zöld-csoport, 5. forduló, Szentes
Invictus SC – ZF-Eger, április 21., szombat, 11.40.
ZF-Eger – Szolnoki Dózsa VSC, április 21., szombat, 13.20.

 

Leány gyermek:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 19. forduló
ZF-Eger (7.) – Polo Sport Club (9.)
Eger, Bitskey-uszoda, április 22., vasárnap, 09.30.

 

Leány serdülő:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 19. forduló
ZF-Eger (7.) – Polo Sport Club (5.)
Eger, Bitskey-uszoda, április 22., vasárnap, 10.45.

 

Leány ifjúsági:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 19. forduló
ZF-Eger (6.) – Polo Sport Club (7.)
Eger, Bitskey-uszoda, április 22., vasárnap, 12.00.

 

Férfi felnőtt:

E.ON OB I., középszakasz, felsőház, 8. forduló
ZF-Eger (3.) – Szolnoki Dózsa VSC (1.)
Eger, Bitskey-uszoda, április 22., vasárnap, 15.00. (TV: M4 Sport)

 

Fiú gyermek:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 23. forduló
ZF-Eger (7.) – Racionet Honvéd (10.)
Eger, Bitskey-uszoda, április 22., vasárnap, 17.00.

 

Fiú serdülő:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 23. forduló
ZF-Eger (7.) – Racionet Honvéd (5.)
Eger, Bitskey-uszoda, április 22., vasárnap, 18.15.

 

Fiú ifjúsági:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 23. forduló
ZF-Eger (5.) – Racionet Honvéd (8.)
Eger, Bitskey-uszoda, április 22., vasárnap, 19.30.

Kövess minket Instagramon

Mondja el a véleményét

ÍRJON NEKÜNK

0

Kezdjen gépelni, majd nyomjon Enter-t a kereséshez