Heti menetrend, 2017. November 27 – December 3.

Idegenbeli Bajnokok Ligája-túra és Magyar Kupa négyes döntő a férfi csapatnál, újabb UVSE-meccs a nőknél, és még egy csomó utánpótlás találkozó.


 

Női felnőtt:

OB I., a 10. fordulóból előrehozott mérkőzésen:
UVSE (1.) – ZF-Eger (4.)
Budapest, Hajós-uszoda, november 28., kedd, 18.45.

 

Férfi felnőtt:

Bajnokok Ligája, B-csoport, 3. forduló
Jadran Herceg Novi (montenegrói) – ZF-Eger
Herceg Novi, november 29., szerda, 18.30.

 

Fiú gyermek:

Észak-keleti Ligakupa I., Piros-csoport, 1. forduló, Eger, Bitskey-uszoda
Zempléni VK – ZF-Eger, december 2., szombat, 12.30.
ZF-Eger – Debreceni VSE, december 2., szombat, 15.30.

 

Fiú gyermek:

Vidék Bajnokság V., Zöld-csoport, 2. forduló, Nyíregyháza
ZF-Eger – Invictus SC, december 2., szombat, 12.30.
ZF-Eger – Debreceni VSE, december 2., szombat, 14.30.

 

Férfi felnőtt:

Benu Magyar Kupa, elődöntő
ZF-Eger – FTC/OSC/Szolnok
Budapest, Komjádi-uszoda, december 2., szombat, 16.00/17.45.

 

Fiú serdülő:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 10. forduló
Racionet Honvéd (7.) – ZF-Eger (6.)
Budapest, december 3., vasárnap, 10.30.

 

Fiú ifjúsági:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 10. forduló
Racionet Honvéd (8.) – ZF-Eger (5.)
Budapest, Tüzér utca, december 3., vasárnap, 12.00.

 

Fiú gyermek:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 10. forduló
Racionet Honvéd (10.) – ZF-Eger (6.)
Budapest, Tüzér utca, december 3., vasárnap, 13.30.

 

Leány gyermek:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 8. forduló
Polo SC (8.) – ZF-Eger (7.)
Budapest, Kőér utca, december 3., vasárnap, 17.00.

 

Leány serdülő:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 8. forduló
Polo SC (6.) – ZF-Eger (9.)
Budapest, Kőér utca, december 3., vasárnap, 18.15.

 

Leány ifjúsági:

Országos Utánpótlás Bajnokság, A-csoport, 8. forduló
Polo SC (7.) – ZF-Eger (6.)
Budapest, Kőér utca, december 3., vasárnap, 19.45.

Kövess minket Instagramon

0

Kezdjen gépelni, majd nyomjon Enter-t a kereséshez